Informace o prázdninovém provozu MŠ

! POZOR ZMĚNA PRÁZDNINOVÉHO PROVOZU MŠ !

ORGANIZACE PRÁZDNINOVÉHO PROVOZU MATEŘSKÝCH ŠKOL O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH 2019

Rozvrh provozu všech jabloneckých MŠ o letních prázdninách 2018:

1. a 2. týden prázdnin   (2. 7. - 13. 7.)           v provozu všechny MŠ

3.a 4. týden prázdnin (16. 7. - 27. 7.)            MŠ uzavřeny, prázdninové týdny s Vikýřem pouze pro děti z MŠ

5. a 6. týden prázdnin (30. 7. - 10. 8.)           MŠ uzavřeny, bez náhrady

7. týden prázdnin (13. 8. - 17. 8.)                  MŠ uzavřeny, prázdninový týden s Vikýřem pouze pro děti z MŠ

8. a 9. týden prázdnin (20. 8. - 31. 8.)           v provozu všechny MŠ

V době uzavření MŠ (16. 7. - 17. 8.) zorganizuje DDM Vikýř v rozsahu 3 týdnů

"Prázdninové týdny s Vikýřem pro děti z mateřských škol". Tyto týdny budou probíhat vždy v MŠ a ZŠ Sokolí, kde prostory umožní zajistit program velmi podobný programu v MŠ, po obědě bude možnost spaní či odpočinku, k dispozici bude i školní tělocvična.
Venkovní prostředí školy je v klidné části města se snadným přístupem do přírody. Program bude podobný tomu, na co jsou děti zvyklé ze svých MŠ.

Cena prázdninových týdnů s Vikýřem: 700 Kč/dítě/1 týden pro děti s trvalým pobytem v Jablonci nad Nisou·
1000 Kč/dítě/1 týden pro ostatní děti (navštěvují jabloneckou MŠ, ale nemají trvalý pobyt v Jablonci nad Nisou).

(Rozdíl v ceně je dán tím, že jabloneckým dětem na pobyt přispěje Magistrát města Jablonec nad Nisou.)

V případě, že budou mít rodiče zájem o prázdninové týdny s Vikýřem, vyžádají si v kmenové MŠ potvrzení o docházce do MŠ a bydlišti v Jablonci nad Nisou.

Přihlašování
dětí bude probíhat pomocí elektronické přihlášky, kterou rodiče naleznou na
webových stránkách DDM Vikýř (www.vikyr.cz
/prihlasky) od poloviny února do KONCE DUBNA! Přihlášku na Prázdninové
týdny s Vikýřem rodiče naleznou po přihlášení na výše uvedené adrese v sekci
AKCE. Tyto týdny musí rodiče do konce dubna i uhradit, jinak jejich přihláška
nebude platná a dítě nebude přijato.

Veškeré dotazy ohledně přihlašování, placení či organizace prázdninových týdnů s Vikýřem lze směřovat přímo na pracovníky DDM Vikýř na tel. čísle: 483 711 725.

Po dobu letních prázdnin mohou rodiče využít také řadu příměstských táborů, které se v Jablonci každoročně konají.

Stejně jako v minulých letech bude město Jablonec nad Nisou poskytovat na příměstské tábory rodičům předškolních dětí a žáků prvních tříd ZŠ s trvalým bydlištěm v Jablonci nad Nisou příspěvek ve výši max. 500 Kč/dítě. Seznam příměstských táborů, kde bude možné příspěvek uplatnit, bude zveřejněn začátkem dubna.

Tato služba je určena pouze pro pracující rodiče.