Novinky v naší mateřské škole

Od 3. 2. 2020 se naše mateřská rozšířila o dvě třídy v nové postavené budově. Třídy mají kapacitu 20 a 24 dětí.

V prosinci 2019 jsme se přihlásili o Dotační program MŠMT Projekt přírodní zahrada v MŠ (výběr bude probíhat v únoru 2020, o výsledku rozhodnutí MŠMT vás budeme informovat).

V lednu 2020 byla v rámci dotace pořízena průmyslová myčka nádobí.

V srpnu 2019 jsme zakoupením nástavce zvětšili objem keramické pece, což umožní výpal většího množství dětských výrobků najednou.

Koncem měsíce října 2017 byl ukončen převod mateřské školy na plynové vytápění.

V měsíci srpnu 2017 byl do kuchyně MŠ zakoupen a instalován konvektomat pro zdravější přípravu jídel.

V měsíci červenci 2016 byla provedena rekonstrukce dětských WC ve třídě Broučků.

•

Do konce roku 2015 se pokusíme zajistit ve spolupráci se zřizovatelem opravu vchodových dveří do MŠ - za dosavadní potíže s jejich "nefunkčností" se omlouváme. Vchodové dveře byly opraveny (výměnou za plastové).

V měsíci lednu 2015 jsme provedli rekonstrukci dětských WC ve třídě Motýlků.

•

V měsíci lednu 2015 jsme zrealizovali nově zabezpečení vstupu do MŠ - čipy.

•

V měsíci říjnu 2014 jsme zakoupili keramickou pec a už se moc těšíme na keramické tvoření.